Oferta pracy: ASYSTENT KLIENTA DO FILII PBS W DZIERZGONIU

Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie poszukuje osób na stanowisko:

  • ASYSTENT KLIENTA DO FILII PBS W DZIERZGONIU

Podstawowe obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

  • Doradztwo w zakresie doboru produktów bankowych

  • Kompleksowa obsługa klientów przy zapewnieniu wysokiej jakości usług

  • Sporządzanie analizy kredytowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z ekonomią i finansami)

  • Znajomość zasad sprzedaży produktów bankowych

  • Podstawowa znajomość analizy ekonomiczno - finansowej

  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • Bardzo dobre warunki pracy

  • Możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia specjalistyczne

Przy składanych ofertach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adreskadry@powislanski.pl z dopiskiem ,,praca Dzierzgoń

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Bank Spółdzielczy 2015 Dom Maklerski Banku BPS