Oferta pracy - Oddział Sadlinki

Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie poszukuje osób na stanowisko:

Asystent Klienta

Miejsce pracy: Sadlinki, woj. pomorskie

Podstawowe obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Dopasowanie produktów do potrzeb i możliwości klienta
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług
  • Kompleksowa obsługa klientów placówki w zakresie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

Wymagania:

  • Umiejętność samodzielnej i odpowiedzialnej realizacji powierzonych zadań
  • Dobra komunikacja interpersonalna
  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta i sprzedaży usług (dodatkowy atut)
  • Wykształcenie wyższe (dodatkowy atut)

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych” (tj. Dz. U. z 2016, poz. 922)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (ze zdjęciem) oraz listu motywacyjnego na adres kadry@powislanski.pl z dopiskiem ,,praca Sadlinki” w terminie do dnia 15 lutego 2018r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ItCard Dom Maklerski Banku BPS