logo
logo

PBS Kwidzyn na III Zlocie Garbusów „Śladami Pana Samochodzika”

Plac pod zamkowym gdaniskiem w Kwidzynie w miniony weekend zamienił się w krainę garbusów. Starsze i młodsze modele VW, a przede wszystkim volkswagen garbus i volkswagen beetle, potocznie zwary ogórkiem zaparkowały na 3 dni pod zamkiem krzyżackim. Kolorowe, upiększone i zmienione w prawdziwe perełki samochody, łącznie ok. 150 zarejestrowanych uczestników zlotu, a także setki mieszkańców Kwidzyna wspólnie bawili się na zlocie. Podczas imprezy, oprócz podziwiania różnorodnych garbusów na uczestników czekało wiele atrakcji. Koncerty, wspólne zabawy i konkurencje, parada garbusów ulicami Kwidzyna oraz stoiska gastronomiczne.

Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie był jednym ze sponsorów III Zlotu Garbusów, a także fundatorem nagrody dla pojazdu, który przemierzył najdłuższą trasę, by dotrzeć na Zlot w Kwidzynie. Nagrodę wyręczył Wiceprezes Zarządu Banku Pan Maciej Jankowski. Dodatkowo wszystkie dzieci, które uczestniczyły w zlocie, otrzymały od naszego Banku drobne upominki.

Uczestnicy zlotu są bardzo zadowoleni z organizacji imprezy, a także pięknego i urokliwego Kwidzyna, gospodarza tegorocznego zlotu, o czym szeroko piszą w Internecie.

ItCard Dom Maklerski Banku BPS
© 2017 PBS. Wszelkie prawa zastrzeżone