logo
logo

Podziękowania od Jurka Owsiaka

W sobotę 25 marca 2017 roku Prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurek Owsiak uroczyście podziękował wszystkim zaangażowanym w organizację kwidzyńskiego XXV Finału WOŚP, który odbył się 15 stycznia br.

Po finałowe spotkanie odbyło się w jedynym w Polsce Ośrodku Szkoleniowym WOŚP  Szadowo-Młyn k. Kwidzyna. Jurek Owsiak zaprezentował profile działalności Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy omawiając między innymi organizację słynnego na całą Polskę Przystanku Woodstock oraz corocznych Finałowych zbiórek funduszy na rzecz różnych celów wspierających chorych i potrzebujących. Jurek Owsiak oprowadził gości po ośrodku szkoleniowym WOŚP w Szadowie, gdzie organizowane są różnego rodzaju szkolenia, podczas których uczestnicy przy okazji zabawy survivalowej i integracji uczą się jak udzielać pierwszej pomocy w różnych niebezpiecznych sytuacjach.

Szef Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ręce Prezes Zarządu Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Kwidzynie Ireny Kopik oraz Kierownika Wydziału Organizacyjnego Andżeliki Królikowskiej wręczył oficjalne podziękowania oraz złote serduszko nr 5 wylicytowane przez nasz bank podczas kwidzyńskiego XXV Finału WOŚP. Jurek Owsiak podziękował Powiślańskiemu Bankowi Spółdzielczemu za wieloletnie wspólne granie oraz za finansową obsługę kwidzyńskiego sztabu WOŚP. PBS w Kwidzynie wspiera WOŚP od 1999 roku. Na przełomie tych 18 lat współpracy, nasz bank posiada w swojej kolekcji już 9 złotych serduszek! Nie zamierzamy na tym poprzestać…

Tegoroczna zbiórka Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy, jak co roku okazała się rekordowa – Polakom udało się zebrać 105.570.801,49 zł !!!

Bardzo się cieszymy, że Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie mógł dołożyć swoją cegiełkę do tegorocznej pomocy na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

ItCard Dom Maklerski Banku BPS
© 2017 PBS. Wszelkie prawa zastrzeżone