logo
logo

Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie wspólnie z rolnikami dziękuje za tegoroczne plony.

Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie od lat wspiera lokalne samorządy także w organizacji różnego rodzaju imprez. Jak powszechnie wiadomo przełom sierpnia i września to czas, kiedy to wspólnie dziękujemy za zebrane plony podczas gminnych i powiatowych dożynek.

Gmina Sadlinki były tegorocznym gospodarzem XVII Dożynek Powiatu Kwidzyńskiego, które odbyły się 10.09.2017r. Tradycyjnie uroczystości dożynkowe rozpoczęły się od Mszy Świętej. Organizatorami imprezy była Pani Elżbieta Krajewska – Wójt Gminy Sadlinki oraz Starosta Powiatu Kwidzyńskiego Pan Jerzy Godzik i to na ich ręce przekazano chleb upieczony z tegorocznych zbiorów. Konkurs wieńców dożynkowych, występy artystyczne oraz przysmaki Gminnych Kół Gospodyń Wiejskich, tym wszystkim mogliśmy się cieszyć podczas Dożynek w Sadlinkach. Swoje stoisko prezentował Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie Oddział w Sadlinkach, przybliżając zebranym ofertę banku. Pracownicy Oddziału częstowali też bankowymi krówkami i rozdawali zainteresowanym drobne upominki.

Tego samego dnia Dożynki Gminne odbyły się również w Nowym Stawie. Tam pracownicy filii PBS Kwidzyn w Nowym Stawie oprócz stoiska reklamowego zorganizowali małą loterię, gdzie za dobrą odpowiedź na pytanie dotyczące oferty banku, można było wygrać bankowe nagrody. 

ItCard Dom Maklerski Banku BPS
© 2017 PBS. Wszelkie prawa zastrzeżone